Kadın Nasıl Azar

Kadınları azdırmak için çeşitli sebeplerimiz olabilir. Kimi erkekler sevgilisi niteliğindeki bayanlar ile birlikte olmak için, kimi erkekler eşinin cinsel isteğinin az olmasından dolayı, kimi erkekler ise hiç tanımadığı fakat elde etmek istediği kadınları azdırıp birlikteli olmak isteyebilirler. Peki kadın nasıl azar, kadınları azdırmak için neler yapılmalıdır, hangi ürünlere ihtiyaç vardır? Bu makalemizin içerisinde bu soruların bütün cevaplarını en ince ayrıntılarına kadar detaylı bir şekilde paylaşmaya çalışacağız. Unutmadan belirtelim ki bu makaleyi hazırlamak için başvurulan kaynaklar İnternet üzerinden olup, kullanıcı yorumları esas alınmıştır.

kadınlar nasıl azar

Kadın Nasıl Azar ve Azdırılır ?

Kadınların ilişki istekleri 2 şey tarafından kontrol edilmekte olup bunlar beyin ve cinsel istek hormonlarıdır.Bu iki yönetim organizmasını en iyi şekilde uyarabilirsek kadın nasıl azar sorusunun cevabı verilmiş olacaktır. Bayanların bilinç altına müdahale ederek, cinsel istek hormonlarının salgısını artırarak veya her ikisini de aynı anda gerçekleştirerek kadınlar azabilir. Kadınların nasıl azabileceğini teorik olarak öğrendiğimize göre şimdi de kadın nasıl azdırılır sorusuna geçebiliriz.

Kadınları azdırmak için en önemli unsur uygun bir ortamdır. Uygun ortamdan kastımız bayanların rahat edebilecekleri, ilişkiye girseler dahi kendilerini rahatsız edecek kimsenin olmayacağını bildikleri bir ortamdır. Tabi bu ortamın biraz romantizm ile süslenmesi daha iyi olabilir fakat ilişkiye girmek istediğiniz bayan sevgiliniz veya karınız değilse romantik bir ortam hazırlamak bazen çok da mümkün olmayabiliyor. Eğer ki romantik ve uygun bir ortam hazırlamaya imkanınız varsa bu teklifimizi mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

kadınlar nasıl azdırılır

Kadınlar nasıl azdırılır cevabını bulmak için ilk şartlarımızı öğrendik. Daha sonra yapmamız gereken ise hoş sohbet ve muhabbet. Şunu unutmayın ki hiç bir kadın müstehcen filmlerde gördüğünüz gibi hiç konuşmadığı bir erkeğin üzerine atlayıp, ona saldırıp birlikte olmaz. Doğası gereği bu pek mümkün değil, sadece filmlerde olmaktadır. Azdırmak istediğiniz kadın ile mutlaka uzun uzun sohbet muhabbet edin ve konuyu bir şekilde cinsel muhabbetlere bağlayın. Yapılan araştırmalara göre, kadınlar cinsel konuları erkeklerden daha rahat bir şekilde konuşmaktadırlar ve konuşurken de cinsel isteklerinde hızlı bir şekilde artış görülmektedir. Yalnız burada çok dikkatli olmalısınız. Konuyu direk olarak cinselliğe bağlarsanız kadınlar çekinip ortamdan uzaklaşabilir. Bundan dolayı gayet yavaş bir şekilde konudan konuya atlayarak, hiç hissettirmeden konuyu cinselliğe getirmelisiniz. Sohbet bu şekilde uzadıkça zaten bayanların cinsel isteği hızlı bir şekilde artacağından dolayı bir bahane ile yerinizden kalkıp, dışarıda veya oda içerisinde bir şeyler ile oyalandıktan sonra kadın ile daha samimi bir şekilde irtibat kuracağınız daha yakınına oturun. Bir süre sonra da el teması yaparak göz teması kurmaya çalışın. İnanın daha sonrası zaten kendiliğinden gelecektir.

kadın azdırıcı damla

Buraya kadar kadın nasıl azar diye merak edenler için yapılması gereken noktalar hakkında bilgiler verdik. Şimdi ise takviye ürünlerden faydalanarak kadınları azdırmanın yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Kadınları Azdırma Yöntemleri

Normal şartlar altında kadınları azdırmak için gerekli olan bilgileri sunduk. Şimdi takviye ürünler kullanarak kadınları azdırma yöntemleri hakkında da kısa kısa bilgi vermeye çalışalım. Kadınları azdırma yöntemleri 2 çeşittir. İlk yöntem bilinç altına etki etmek, diğer yöntem ise cinsel istek hormonlarının salgısını artırmak.Şimdi bu iki yöntemi de detaylandıralım.

Kadınların beyinlerini ele geçirerek onları azdırmayı hedefliyorsanız tercih feromon parfümedebileceğiniz en iyi yardımcı ürün bayan azdırıcı parfümler olacaktır. İçeriğindeki feromon ve afrodizyak etken maddeleri ile bayanların cinselliğe karşı beynini uyaran bu parfümler kısa süre içerisinde etkilerini gösterebilmektedir. Azdırıcı koku kullanarak kadınları azdırma yöntemleri içerisinde tavsiye edebileceğimiz ürün 89 TL satış fiyatı ile HBT Afrodisiac parfüm. Keskin, kalıcı ve etkileyici kokusuyla dışarıda direk bayanların dikkatini çeken, baş başa kalınan ortamlarda ise kadınları azdıran bu parfümü kullanmak, bilinç altına etki edebilen en iyi tekniktir.

HBT Afrodisiac parfüm ile kadınları azdırma tekniklerini uygulamayı düşündüğünüzde dikkat etmeniz gereken bir kaç ufa detay var. Bunlara dikkat ederseniz daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer ki bayan ile aynı kapalı bir ortamda bulunuyorsanız ürün en iyi şekilde etkisini göstererek, bayanların bilinç altlarında hali hazırda duran cinsel isteklerini maksimum seviyeye çıkartacaktır. Dışarıda yani gündelik hayatınızda bu parfümü kullanıyorsanız da bayanların dikkatlerini çekmenize ve onlar ile en kısa yoldan iletişim kurmanıza fayda sağlayacaktır. Eğer sevgili veya eşinize karşı afrodizyak ve feromon etkili bu parfümü kullanacaksanız da mutlaka sonuç alabilirsiniz. Öyle ki bu konu Türkiye’nin en büyük haber sitesinde de yer almıştır. Haberi okumak için buraya tıklayınız.

feromon

Dönem dönem medyada yerini alarak meşrutiyetini kaybetmeyen HBT Afrodisiac bayan azdırıcı parfümler, erkekler tarafından da kadınları azdırmak için en çok tercih ettikleri yöntemlerin en başında gelmektedir.

Bayanları azdırma yöntemleri arasında ikinci sırada ise cinsel istek hormonlarının salgısını artırarak kadınları azdırmak bulunmaktadır. Bu işlemi ise bayan azdırıcı en iyi kadın azdırıcıdamlalar gerçekleştirmektedir. Bayan azdırıcı damla eğer bayanın kullanılacağından haberi varsa direk dil altına 7 damla damlatılarak tüketilir, bayanın haberi olmayacaksa da herhangi bir içeceğinin içerisine 7 damla damlatılarak tüketilebilir. Azdırıcı damlayı kullanmada da dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bilinenin aksine damlaları otobüste, sinemada, tiyatroda bayanlara içtirdiğiniz zaman doğru azarlar fakat sizin üstünüze atlamazlar. Çünkü yazımızın başında ilk madde olarak belirttiğimiz uygun ve müsait bir ortam değildir. Derseniz ki benim bayan ile baş başa kalma ihtimalim çok zayıf, toplu alanlarda görüşebiliyoruz, o zaman da toplu alanlarda bayan azdırıcı damlayı içirdikten belirli bir süre sonra baş başa kalabileceğiniz bir ortama gitmeyi siz teklif ediniz. Muhtemel olarak bu teklifiniz askıda kalmayacak ve bayan sizden istekli olduğundan dolayı hemen teklifinizi kabul edecektir. Tabi uygun ortama atar atmaz da hemen saldırmayın, ilk maddelerimizi uygulayın, bu şekilde emin olun ki çok güzel bir cinsellik sizi bekliyor olacaktır.

Kadınları azdırma yöntemleri olarak bilinen en başarılı iki yöntemi de sizler ile paylaştık. Şimdi ise farklı bir konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Hasbelkader bir bayan ile birlikte oldunuz. Peki bu bayan sizi daha sonra arzulayacak mı ? Sizin ile yeniden cinsel bir birliktelik yaşamak isteyecek mi? Sizin yatak performansınızdan ne kadar memnun kalacak ? Şimdi de bunların hepsine evet dedirtecek yöntemlerden bahsedelim.

En İyi Kadın Azdırma Teknikleri

Kadınları ne kadar çok azdırırsanız, o kadar sizinle yeniden birlikte olmak için can atacaklardır. Bunun için en iyi kadın azdırma teknikleri hakkında sizinle bir kaç tüyo paylaşacağız.

 • Kadınları azdırmak ve cinsel istek uyandırmak için en iyi teknik onları kendinize çekip hapsedecek kokunuzdur. Bunun için HBT Afrodisiac bayan azdırıcı parfümü tercih edebilirsiniz.
 • Cinsel istek hormonlarını ne kadar çok uyarırsanız ve salgılanmasını sağlarsanız bayanlar o kadar çok azacaklardır. Bunun için de sitemizde satılmakta olan bayan azdırıcı damlaları tercih edebilirsiniz.
 • Cinsel birliktelik sırasında orgazm olmaya yaklaşıldığı zaman ilişkiye ufak aralar verirseniz bayanlar bu bekleme süresinde sizi daha çekici bulurlar. Örneğin ansızın verilen alkol veya sigara molası, ilişkiyi bekletip müzik açma molası, seksi gecelikleri değiştirme molası bunlardan birkaçıdır.
 • Bayanların %90’ı penisin içeriye girmesi ile değil, klitorisin uyarılması ile boşalıp orgazm olurlar. Bundan dolayı kadınları daha da azdırmak için ilişki esnasında bol bol klitorisi uyarın. Penis içerideyken de bayanın kendi klitorisini kendisinin oynamasını isteyin.
kadın nasıl azar

Kadın Nasıl Azar

 •  Sex sırasında ona ayıp şeyler söyleyin. Evet yanlış duymadınız zaten yaptığınız iş sex 🙂 Ona hakaret içermeyen küfürlü sözler kullanın ve onun nasıl azdığını izleyin.
 • İlişki sırasında dudaklarınız bayanın kulağına yapışık olsun ve nefes alışverişinizi hissetsin. Bu bayanları daha da tahrik edecektir.
 • Ön sevişmenizi kesinlikle kısa tutup hemen girmeye kalkışmayın. Uzatabildiğiniz kadar ön sevişme sürecinizi uzatın. Ön sevişme süresi içerisinde bayanların azgınlığı sürekli artar ve birleşme esnasında daha güçlü orgazm olabilirler. Bu da sizi yeniden tercih etmesindeki en büyük etken olacaktır.
 • Alkol kullanıyorsanız bayanın vücuduna alkolü döküp yalayın. Yanında kuru kadın azdırma yöntemleriyemişi biz kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Öpüşme esnasında ağzınızda kalacak parçalar ve koku bayanların sizden soğumasına neden olabilir.
 • Erken boşalma probleminiz varsa buna mutlaka önlem alın. Cinselliğin en büyük düşmanı erkeklerin erken boşalma problemleridir. Böyle bir sorununuz varsa mutlaka geciktirici hap, geciktirici sprey veya geciktirici kremlerden takviye alın. Bu ürünler hakkında da bilgi için canlı destek operatörlerimize danışabilirsiniz.
 • Oldu ki erken boşaldınız hemen işi espriye vurdurun. 1-0 yine ben kazandım. Haydi gel bir el daha tavla atalım da bakalım onu kim kazanacak şekilde konuşmalar gerçekleştirin.
 • İlişki esnasında ansızın ufak ve komik espriler yapın. Örneğin 3 veya 4. ilişkinizde “aaa sen kız değilsin kan gelmedi bak” diyin ve ona karşı daha da çekici olun.
 • Prezervatif hem bayanların hem de erkeklerin ilişki esnasında zevk almalarını azaltacaktır. Bundan dolayı isterseniz boşalmaya yakın bir sırada takın, isterseniz de dışarıya rahatlama yöntemini tercih edin.
 • Meniyi bayanın göbeğine, sırtına veya yüzüne boşaltın. Bu şekilde kendisini bir gücün yönettiğine inanacak ve size daha da sıkı bağlanacaktır.
 • Eğer ki bayan sizi çeşitli sebepler ile reddedip bir taraflarının ağrıdığından (en büyük bahaneleri) bahsediyorsa, “benim için hiç sorun değil ben zaten göğüs fetişistim oralarını bana ver yeter” diyebilirsiniz.
 •  İlişki sırasında giyim çok önemlidir. Kendinizi daha seksi ve sert gösterecek gecelikler giymeye özen gösterin.
 • İlişkilerde kesinlikle sınırlarınız olmasın. Siz içinizden geldiği gibi davranırken, karşı cinsin de içinden geldiği gibi davranabileceğini ona ilişki arasında söyleyin.
 • Sex sırasında oyuncuların kendilerini izlemeleri kesinlikle çok zevkli olacak ve şehveti artıracak kadınları daha da çok azdıracaktır. Bundan dolayı yatak odanızda bir yerlerde mutlaka büyük bir ayna bulundurun.
 • Ufak riskler cinsel yaşantıyı körükler. Örneğin cinsel ilişki sırasında riskli işler yapabilirsiniz. Hisse senedi alımı, forex oynamaya, döviz alıp satma gibi şeyler yapabilirsiniz.

Kadın nasıl azar diye merak eden erkekler, bayanları azdırmak için mutlaka yukarıda bahsettiğimiz en iyi kadın azdırma teknikleri isimli maddeleri uygulayın. Uygulama sonunda göreceksiniz ki bugüne kadar yaşadığınız ilişkileriniz ne kadar boş ve basit geçmiş.

Okumakta olduğunuz kadın nasıl azar isimli makalemizi hazırlamamız 3 ekip arkadaşımızın 2 gününü aldı. Derinlemesine gerçekleştirdiğimiz araştırmalar neticesinde okuduğunuz makaleyi hazırladık. Umarız ki sizlere faydalı olabilmişizdir.

kadınlar nasıl azar yorum

Sizin de konumuza eklemek istedikleriniz varsa sayfamızda yer alan kadın nasıl azar kullanıcı yorumları bölümünden mutlaka katkı sağlayınız.

9 Comments

Add a Comment
 1. Çok faydalı bir bilgilendirilme makalesi olmuş. Dediğiniz gibi tek oturuşta hepsini okudum. Hem azdırıcı damla hem de HBT Afrodisiac parfümünden sipariş verdim. Bakalım sonuçlar sizin bahsettiğiniz gibi olacak mı..

 2. Özellikle kadınları elde ettikten sonra onların bizi yeniden arzulaması için yazdıklarınız çok dogru. Bunların birçoğunu ben zaten uyguluyordum fakat uygulamadıklarımı da hemen uygulamaya başlayacağım.

 3. Bir bayan olarak belirtmek istiyorum ki bu sayfada yazılan bütün bilgiler doğrudur. Bugüne kadar olan deneyimlerime dayanarak söylüyorum mutlaka özellikle elde tutmak için yazılanların hepsini istisnasız olarak uygulayın mutlaka sonuç alacaksınız. Özellikle cinsel ilişki sırasında müstehcen ve ayıp şeyler konuşulması beni aşırı şekilde tahrik ediyor. İlişkide bana küfür edilmesi beni daha da azdırıyor. Zaten yaptığımız iş küfürün bir nevi uygulaması gibi düşünülebilir 🙂 🙂 🙂

 4. HBT azdırıcı parfümlerini uzun süredir kullanıyorum, dışarıya çıktığımda yanından geçtiğim bir çok bayanın arkamdan bana baktıklarını hissedebiliyorum. Birkaç kişi muhabbet esnasında parfümünden konuyu açarak muhabbeti ilettiler ve birlikte olduk. Ben bu azdırıcı parfümün ekmeğini çok yedim.

 5. Kadınları azdırmak için verdiğiniz bir çok bilgiyi ben zaten daha önce de uyguluyordum. Fakat kadınların nasıl azdığını biyolojik olarak hep merak etmişimdir. Aydınlatıcı bilgileri bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz.

 6. En iyi kadın azdırma yöntemi bana göre HBT Afrodisiac parfümdür. Ben uzun yıllardır kullanıyorum ve çok ekmeğini yedim. Sağ olsunlar 🙂

 7. Bencede parfüm çok işe yaradı

 8. Anladığım kadarı ile hiç uğraşmadan kadınları azdırmak için damla veya belirttiğiniz parfümü kullanmak en mantıklısı. Diğer türlü anlattıklarınız zaten kadınla çok samimi olduktan sonraki yapılacak şeyler. Ben o kadar işi ilerlettikten sonra her türlü götürürüm zaten.

 9. Ben damla kullanarak kadınları azdırmak taraftarıyım daha önce deneyip güzel sonuçlar elde etmiştim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bayanlar için etkisi kanıtlanmış, mucizevi Bayan azdırıcı damla ve azdırıcı ilaç.
azdiricidamlaci.info - Musele bayan damlası resmi satış sitesidir.
Bayan Azdırıcı